Doram Tanıtım | Açık Hava Tanıtımları | Dijital Baskı Hizmetleri

Doram Tanıtım Açık Hava Tanıtımları Kataloğu

Profesyonel Açık Hava Tanıtım Hizmetlerimiz

ARAÇ GİYDİRME
Araç giydirme, kendisini mükemmel bir reklam biçimi olarak kanıtlamıştır. Sadece açık ve hareketli bir reklam biçimi değil, aynı zamanda ticari araç kaplamaları en uygun maliyetli ve özel reklam biçimlerinden biridir. Bu eğilim büyümeye devam ettikçe, markanızı şehir çevresinde özel bir tasarımla görmek isteyeceksiniz. Araç giydirme markanızı tanıtmanın en iyi yollarından biridir. İşte beklentilerinizi karşılayacak düşüncelerimiz, faaliyetlerimiz ve araç giydirmenin birçok avantajından bazıları.
Yerel Reklam
Oturduğunuz semtin çevresini dolaşırken giydirdiğiniz araç bulunduğunuz semti hedef alır. Bu, aracınızı en çok görecek kişilerin bölgenizdeki insanlar olduğu anlamına gelir. Yerel pazarlama somut sonuçlar üretebilir, çünkü insanlar yakındaki, yerel şirketlerle ve markalarla iş yapmayı severler.

Markanızı Tanınır Hale Getirmek
Markanızı ne kadar çok kişi görürse, şirketinizi o kadar çok tanır ve hatırlar. Bu nedenle, özelleştirilmiş ticari araç yazısı gibi şeyleri içeren göz alıcı bir araç baskısı tasarlamak bizim öncelikli hedefimizdir. Araç giydirme, yolda dikkat çeken ilgi çekici bir yol olduğundan, reklamınızı görecek insan sayısını asla bilemezsiniz.

Düşük Maliyetli Reklamcılık
Televizyon veya radyo reklamları, sosyal medya veya basılı reklamlar gibi daha geleneksel reklam türlerinden farklı olarak, reklamın uzunluğu veya erişimi için tekrarlayan ve artan maliyetleri olan bu reklam yollarının dışında araç giydirme yalnızca bir kerelik ücret gerektirir. Bu, daha uzun bir süre için sonuç üretecek bir reklam kampanyası için daha küçük bir başlangıç ​​yatırımı yapabileceğiniz anlamına gelir. Doram Tanıtım olarak araç ne olursa olsun, ticari bir vinil kaplama ile binlerce gösterim oluşturmaya yardımcı oluyoruz.

İşletmeniz İçin Yüksek Kaliteli, Özel Araç Kaplamaları ve Yazıları İster misiniz?
Marka bilinirliğini artırmak için özel araç kaplamalarını devam eden pazarlama stratejinizin bir parçası haline getirmek için bizimle iletişime geçin.

MATBAA – BASKI HİZMETİ
Olabilecek her ayrıntıyı titizlikle incelediğimiz firmamızda hatasız iş yapma prensibiyle çalışmaktayız. Doğadaki uçsuz bucaksız her rengin baskılarda hayat bulması, bizi de heyecanlandırıyor. Yaptığımız işin kalitesinden asla ödün vermeden müşterilerimizle doğru ve etkili iletişim kurarak hızlı çözümler sunuyoruz.  En büyük sorumluluğumuz başta müşterilerimiz olmak üzere mesleğimiz ve mesleğimizin etik kurallarıdır. Günden güne gelişen teknoloji ile birlikte yaratıcı ve yapıcı çalışmalarımızla matbaanın sadece ve sadece baskıdan ibaret olmadığını biliyoruz. Tasarımlarınıza önereceğimiz kağıt, laminasyon ve cilt gibi alternatiflerle istediğiniz konsepti yakalamanız için her zaman yanınızdayız.

Tasarım ile başlayan hikayenin , baskı ve baskı sonrasındaki çözümlerini hızlı ve efektif bir şekilde üreterek, yaratıcı ve yenilikçi çalışmalarımıza tam gaz devam ediyoruz. Baskı matbaa sektöründe müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve Dünya pazarlarını hedef alıyoruz. Öncesi ve sonrasının detaylı bir şekilde planlandığı ve her aşamasında tamamıyla dikkat gerektiren , tamamladığımız her işi büyük bir heyecanla teslim eden , matbaacılık ruhunu yansıtan çalışmalarımız her daim devam edecektir.

B.BOARD – VBOARD- PANO KİRALAMA
Yılları aşan tecrübemiz, mesleki birikimimiz ve başarıyla üstesinden geldiğimiz yüzlerce projemizin gücüyle, sizler için açık hava reklam kampanyalarında en iyi ve uygun koşulları sağlamakta uzmanız.  Grafik tasarımından yer seçimine, baskıdan rezervasyona ve yayın takibine kadar tüm süreçleri profesyonellikle yönetmekteyiz. Uzman ekibimiz ve satın alma gücümüzün etkisiyle markanızın en uygun yerde ve en uygun zamanda v.boardlarda ve billboardlarda yer almasını sağlıyoruz.  Firmanızın hedef kitlesini analiz ederek potansiyel müşterilerinize rahatlıkla ulaşmanızı ve onlar tarafından fark edilmenizi sağlıyoruz. Reklamlarda yer seçiminin ve reklamın verimliliğini arttırmanın ince noktalarını çok iyi kavradık.  Bu bilgiyi ve deneyimi tüm müşterilerimiz için kullanıyor ve yaptığımız reklamlardan maksimum verim alınabilmesi için çalışıyoruz. Toplu satın alma gücümüzle her zaman müşterilerimizin yanında oluyor ve müşterilerimizin billboard ve v.board reklamlarında en uygun fiyat ve vade avantajlarıyla yer almasını sağlıyoruz. Yer seçiminden tasarıma , fiyat avantajlarından rezervasyona kadar en iyi fırsatları sunuyoruz.