Doram | Araç Giydirme | Minibüs Giydirme | Otobüs Giydirme

Araç Giydirme

Araç Giydirme Hizmeti

Çarpıcı bir tasarımla seyyar reklam hizmeti

ARAÇ GİYDİRME
Araç giydirme, kendisini mükemmel bir reklam biçimi olarak kanıtlamıştır. Sadece açık ve hareketli bir reklam biçimi değil, aynı zamanda ticari araç kaplamaları en uygun maliyetli ve özel reklam biçimlerinden biridir. Bu eğilim büyümeye devam ettikçe, markanızı şehir çevresinde özel bir tasarımla görmek isteyeceksiniz. Araç giydirme markanızı tanıtmanın en iyi yollarından biridir. İşte beklentilerinizi karşılayacak düşüncelerimiz, faaliyetlerimiz ve araç giydirmenin birçok avantajından bazıları.
Yerel Reklam
Oturduğunuz semtin çevresini dolaşırken giydirdiğiniz araç bulunduğunuz semti hedef alır. Bu, aracınızı en çok görecek kişilerin bölgenizdeki insanlar olduğu anlamına gelir. Yerel pazarlama somut sonuçlar üretebilir, çünkü insanlar yakındaki, yerel şirketlerle ve markalarla iş yapmayı severler.

Markanızı Tanınır Hale Getirmek
Markanızı ne kadar çok kişi görürse, şirketinizi o kadar çok tanır ve hatırlar. Bu nedenle, özelleştirilmiş ticari araç yazısı gibi şeyleri içeren göz alıcı bir araç baskısı tasarlamak bizim öncelikli hedefimizdir. Araç giydirme, yolda dikkat çeken ilgi çekici bir yol olduğundan, reklamınızı görecek insan sayısını asla bilemezsiniz.

Düşük Maliyetli Reklamcılık
Televizyon veya radyo reklamları, sosyal medya veya basılı reklamlar gibi daha geleneksel reklam türlerinden farklı olarak, reklamın uzunluğu veya erişimi için tekrarlayan ve artan maliyetleri olan bu reklam yollarının dışında araç giydirme yalnızca bir kerelik ücret gerektirir. Bu, daha uzun bir süre için sonuç üretecek bir reklam kampanyası için daha küçük bir başlangıç ​​yatırımı yapabileceğiniz anlamına gelir. Doram Tanıtım olarak araç ne olursa olsun, ticari bir vinil kaplama ile binlerce gösterim oluşturmaya yardımcı oluyoruz.

İşletmeniz İçin Yüksek Kaliteli, Özel Araç Kaplamaları ve Yazıları İster misiniz?
Marka bilinirliğini artırmak için özel araç kaplamalarını devam eden pazarlama stratejinizin bir parçası haline getirmek için bizimle iletişime geçin.