Doram Tanıtım Hakkında | Doram Tanıtım Kalite Politikası

Doram Tanıtım Hakkında

Biz Kimiz?

Farkındalığı yüksek, geleneksel ve global tüm motifleri benimsemiş, gelişmeleri takip eden, sosyolojik yapıları, kitleleri inceleyerek, doğru adım, hızlı çözüm, kaliteli ve vizyoner bakış açısını yakalamış, teknik anlamda alanlarının önde gelen isimleri ile dolu bir ekiple sizlere hizmet vermekteyiz.

Doram Tanıtım olarak markanızı oluşum ve gelişim aşamalarımda gerek digital gerekse reel platformlarda, en doğru ve hızlı şekilde tanıtabilmek adına stratejiler belirleyip, markalaşma süreçlerinizin her aşamasında sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

Sizlere özel, özgün web tasarımları, garantili seo, digital pazarlama hizmetleri, görsel reklamlar, araç giydirme, bilboard reklamları, cast hizmetleri, dronla çekim, özel organizasyonlar, fuar, davet, açılış, akademik, davet ve lansman organizasyonları, profesyonel sosyal medya danışmanlığı, size özel yazılım programları vb. bütün tanıtım hizmetlerini tek çatı altında sizlere sunuyoruz.

7

Yıllık Tecrübe

14

Kişilik Uzman Kadro

3

Şube Sayısı

36

Lanse Edilen Marka

Doram Tanıtım Yönetim Kurulu

Markanızı lanse edecek uzman ekibimizi yakından tanıyın.

Doram Group Kurucusu

Hüseyin Yıldırım

Yazılım Ekibi Sorumlusu

Emrullah Ardıç

Genel Koordinatör

Çağatay Taştı

Proje Yöneticisi

Kansoy Çalasın

Operasyon Müdürü

Hasan Enes Güney

Pazarlama Müdürü

Asu Tazeoğlu

Markanızın değeri güvenilir ellerde.

Tanıtım sektöründe üç kategoriyi tek çatı altında toplayan Doram Tanıtım, markanızı başarıya taşımayı hedef ilkesi edinmiştir.