Doram | Kurumsal Organizasyon Hizmeti | Doram Organizasyon

Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal Organizasyon Hizmeti

Profesyonellik ile..

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR
Doram Tanıtım ekibi olarak kurumsal organizasyonları kurgularken ve düzenlerken neleri özellikle dikkate aldığımıza ve amacımıza değinmek gerekirse:
Doğru stratejileri birlikte oluşturuyor, ihtiyaç ve beklentilere cevap verecek en etkili etkinlikleri tasarlıyoruz. Böylelikle kurumsal kimliğinizin olumlu geri dönüşlerini almanız için bir kapı açılıyor ve gün sonunda o kapıdan herkesin mutlu ve tatmin olmuş bir şekilde ayrılması sağlanıyor. Çalıştığımız her müşterimizin; ihtiyaçlarına ve çağrılarına cevap bulmanın yanında;

  • Amaç ve yöneliminize uygun etkinlik tarzlarının oluşturulması,
  • Etkinlik kapsamına uygun organizasyon planlanması,
  • Maliyet ve verimliliğe dayalı etkinlikler,
  • Etkinlikler için gerekli mekan, destek ve diğer organizasyon hizmetleri, şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Genel itibari ile kurumsal organizasyonlar için vermiş olduğumuz hizmetleri sıralamak gerekirse:
Organizasyon ve Etkinlik Yönetimi, Açılış Organizasyonları, Kongre ve Seminer Organizasyonları, Bayi Toplantıları, Eğitim Toplantıları, Ürün ve Marka Lansmanları, Kurumsal Gala Geceleri, Şirket Kuruluş Yıldönümleri, Mezuniyet Törenleri, Fuar -Bayi Toplantıları

KONGRE HIZMETLERI
Kongre hizmetlerinin belirleyici özelliği katılımcı ve organizasyon arasında gelişecek ve gerçekleşecek ilişkileri kontrol etmesidir. Hizmetlerin sağlanması zamanlama ve planlama eksikliklerinin doğmasını engeller ve kongre faaliyetinin amacına varmasını sağlar. Kongre ve ziyaretçi masalarının karşılama, yönlendirme ve destek alanları diğer bütün kongre hizmetlerinin bir arada olmasına ve birlikte işlemesine olanak sağlar. Bütçe, pazarlama, konaklama, reklam ve diğer kongre içi hizmetlerinin varlığının bilinmesi ve özelliklerinin ortaya çıkması sunulmalarına ve hizmetlere yönlendirilmelerine bağlıdır. Kongre sırasında katılımcıların ilk muhatap olacakları karşılama ve yönlendirme alanlarını kongre düzenini sağlayan alanlar olarak düşünürsek ,kongre temasına ve amacına uygun olarak karşılama, yönlendirme, destek alanlarının tasarımı ve yerleşimi kongre akışının ilk ve en önemli aşamasıdır.
Şirket olarak sunduğumuz kongre hizmetlerini sıralamak gerekirse:
Kongre alanı içerisinde doğru, rahat ve kolay ulaşımı sağlamak adına Yönlendirme Panoları koymak
Kongre katılımcılarının istek ve taleplerini aktaracakları , ilk muhatap olarak onları ağırlayacak Karşılama Deski tasarım ve kurulumları. Kongre konuşmacılarının Kürsüleri; konuşmalarını rahat ve etkili olarak sunabilecekleri sunum alanlarının yaratılması. Kongrede konuşmacı ve katılımcılarının bir arada olduğu ve kongre dinleyicilerinin karşısında yer alacak Head Table tasarımı ve yerleştirilmesi.