Matbaa Baskı Hizmetleri - Doram Tanıtım

Matbaa Baskı Hizmetleri

Matbaa – Dijital Baskı Hizmetleri

Baskıda çözüm ortağınız.

MATBAA – BASKI HİZMETİ
Olabilecek her ayrıntıyı titizlikle incelediğimiz firmamızda hatasız iş yapma prensibiyle çalışmaktayız. Doğadaki uçsuz bucaksız her rengin baskılarda hayat bulması, bizi de heyecanlandırıyor. Yaptığımız işin kalitesinden asla ödün vermeden müşterilerimizle doğru ve etkili iletişim kurarak hızlı çözümler sunuyoruz.  En büyük sorumluluğumuz başta müşterilerimiz olmak üzere mesleğimiz ve mesleğimizin etik kurallarıdır. Günden güne gelişen teknoloji ile birlikte yaratıcı ve yapıcı çalışmalarımızla matbaanın sadece ve sadece baskıdan ibaret olmadığını biliyoruz. Tasarımlarınıza önereceğimiz kağıt, laminasyon ve cilt gibi alternatiflerle istediğiniz konsepti yakalamanız için her zaman yanınızdayız.

Tasarım ile başlayan hikayenin , baskı ve baskı sonrasındaki çözümlerini hızlı ve efektif bir şekilde üreterek, yaratıcı ve yenilikçi çalışmalarımıza tam gaz devam ediyoruz. Baskı matbaa sektöründe müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve Dünya pazarlarını hedef alıyoruz. Öncesi ve sonrasının detaylı bir şekilde planlandığı ve her aşamasında tamamıyla dikkat gerektiren , tamamladığımız her işi büyük bir heyecanla teslim eden , matbaacılık ruhunu yansıtan çalışmalarımız her daim devam edecektir.

B.BOARD – VBOARD- PANO KİRALAMA
Yılları aşan tecrübemiz, mesleki birikimimiz ve başarıyla üstesinden geldiğimiz yüzlerce projemizin gücüyle, sizler için açık hava reklam kampanyalarında en iyi ve uygun koşulları sağlamakta uzmanız.  Grafik tasarımından yer seçimine, baskıdan rezervasyona ve yayın takibine kadar tüm süreçleri profesyonellikle yönetmekteyiz. Uzman ekibimiz ve satın alma gücümüzün etkisiyle markanızın en uygun yerde ve en uygun zamanda v.boardlarda ve billboardlarda yer almasını sağlıyoruz.  Firmanızın hedef kitlesini analiz ederek potansiyel müşterilerinize rahatlıkla ulaşmanızı ve onlar tarafından fark edilmenizi sağlıyoruz. Reklamlarda yer seçiminin ve reklamın verimliliğini arttırmanın ince noktalarını çok iyi kavradık.  Bu bilgiyi ve deneyimi tüm müşterilerimiz için kullanıyor ve yaptığımız reklamlardan maksimum verim alınabilmesi için çalışıyoruz. Toplu satın alma gücümüzle her zaman müşterilerimizin yanında oluyor ve müşterilerimizin billboard ve v.board reklamlarında en uygun fiyat ve vade avantajlarıyla yer almasını sağlıyoruz. Yer seçiminden tasarıma , fiyat avantajlarından rezervasyona kadar en iyi fırsatları sunuyoruz.