Doram Tanıtım | Organizasyon Hizmetleri | Gala Organizasyonu

Doram Tanıtım Organizasyon Hizmetleri Kataloğu

Profesyonel Organizasyon Hizmetleri

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR
Doram Tanıtım ekibi olarak kurumsal organizasyonları kurgularken ve düzenlerken neleri özellikle dikkate aldığımıza ve amacımıza değinmek gerekirse:
Doğru stratejileri birlikte oluşturuyor, ihtiyaç ve beklentilere cevap verecek en etkili etkinlikleri tasarlıyoruz. Böylelikle kurumsal kimliğinizin olumlu geri dönüşlerini almanız için bir kapı açılıyor ve gün sonunda o kapıdan herkesin mutlu ve tatmin olmuş bir şekilde ayrılması sağlanıyor. Çalıştığımız her müşterimizin; ihtiyaçlarına ve çağrılarına cevap bulmanın yanında;

  • Amaç ve yöneliminize uygun etkinlik tarzlarının oluşturulması,
  • Etkinlik kapsamına uygun organizasyon planlanması,
  • Maliyet ve verimliliğe dayalı etkinlikler,
  • Etkinlikler için gerekli mekan, destek ve diğer organizasyon hizmetleri, şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Genel itibari ile kurumsal organizasyonlar için vermiş olduğumuz hizmetleri sıralamak gerekirse:
Organizasyon ve Etkinlik Yönetimi, Açılış Organizasyonları, Kongre ve Seminer Organizasyonları, Bayi Toplantıları, Eğitim Toplantıları, Ürün ve Marka Lansmanları, Kurumsal Gala Geceleri, Şirket Kuruluş Yıldönümleri, Mezuniyet Törenleri, Fuar -Bayi Toplantıları

KONGRE HIZMETLERI
Kongre hizmetlerinin belirleyici özelliği katılımcı ve organizasyon arasında gelişecek ve gerçekleşecek ilişkileri kontrol etmesidir. Hizmetlerin sağlanması zamanlama ve planlama eksikliklerinin doğmasını engeller ve kongre faaliyetinin amacına varmasını sağlar. Kongre ve ziyaretçi masalarının karşılama, yönlendirme ve destek alanları diğer bütün kongre hizmetlerinin bir arada olmasına ve birlikte işlemesine olanak sağlar. Bütçe, pazarlama, konaklama, reklam ve diğer kongre içi hizmetlerinin varlığının bilinmesi ve özelliklerinin ortaya çıkması sunulmalarına ve hizmetlere yönlendirilmelerine bağlıdır. Kongre sırasında katılımcıların ilk muhatap olacakları karşılama ve yönlendirme alanlarını kongre düzenini sağlayan alanlar olarak düşünürsek ,kongre temasına ve amacına uygun olarak karşılama, yönlendirme, destek alanlarının tasarımı ve yerleşimi kongre akışının ilk ve en önemli aşamasıdır.
Şirket olarak sunduğumuz kongre hizmetlerini sıralamak gerekirse:
Kongre alanı içerisinde doğru, rahat ve kolay ulaşımı sağlamak adına Yönlendirme Panoları koymak
Kongre katılımcılarının istek ve taleplerini aktaracakları , ilk muhatap olarak onları ağırlayacak Karşılama Deski tasarım ve kurulumları. Kongre konuşmacılarının Kürsüleri; konuşmalarını rahat ve etkili olarak sunabilecekleri sunum alanlarının yaratılması. Kongrede konuşmacı ve katılımcılarının bir arada olduğu ve kongre dinleyicilerinin karşısında yer alacak Head Table tasarımı ve yerleştirilmesi.

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI
Sosyal etkinlikleri etkileşimleri sağlayan organizasyonlardır. Kurum, kuruluş ve işletmelerin ilk kez hizmete girişi Açılış Organizasyonları ile yapılır.

İlk başlangıcın nasıl olacağı ve yaratacağı etkinin önemi ortadadır. Şirketimiz en etkili açılışlar için bütün beklentilerinizi karşılayacak organizasyonları düzenleyecek, emin olabilirsiniz.

GALA GECELERİ
Planladığınız organizasyonların eşsiz bir şekilde gerçekleşmesi için işini mükemmel yapan firmaları tercih etmeniz gerekiyor. Şirketimiz sektöründeki tecrübe ve deneyimleriyle daha özel ve elit organizasyonlara imza atarak, mutlu bir müşteri kitlesi yaratıyor.

BAYİ TOPLANTILARI
Ürün ve hizmetlerinizin temsilcileri, bayilerinizle gerçekleştireceğiniz organizasyonların kusursuz olmasını isteyebilirsiniz. Bu isteğinize ortak olmak isteyen ve bu kapsamda kurumsal ayrıcalığınızı bayi toplantılarında ön plana çıkaracak şirketimize sizi de bekleriz.

EĞİTİM TOPLANTILARI

Bilgi akışı, müzakere, mütalaa, tartışma kurum faaliyetlerinin gelişimi açısından önemli olaylardır.

Başarılı bir toplantı; gündemin belirlenmesi ve gündem dâhilindeki konu başlıklarının seçilmesi ile mümkün olur. Toplantı içeriği tabii ki belirleyici bir etkendir. Ancak toplantı mekânı, toplantı gerçekleştirilecek ortam ve toplantı esnasında kullanılacak teknik alt-yapı oluşturulmadan toplantı içeriğinin ne olduğu önemini yitirmektedir. Ses, ışıklandırma, havalandırma gibi etkenler düzenlenecek, toplantı salonları ile verimlilik en üst seviyeye çıkacaktır.

Şirketimiz bu amaçlar doğrultusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır.

MEZUNİYET TÖRENLERİ

En seçkin üniversitelerin mezuniyet törenlerini organize etmiş olan şirketimiz, unutulmaz ve gençlerin isteklerine uygun mezuniyet törenleri düzenliyor. Unutulmaz bir günün yaşanması ve güzel anılar bırakması için şirketimizle mezuniyet törenleri çok anlamlı.

ŞİRKET KURULUŞ YILDÖNÜMLERİ

Önemli bir olayı ön plana çıkarmak, kişi ya da organizasyonları ödüllendirmek ve saygınlığını arttırmak için kurum içi ve dışında törenler düzenlenir.

Değerli olan kişi ya da kurumların değerinin ortaya konduğu ve öneminin dış dünyaya açıldığı bu organizasyonlar “değer” taşıdığı ve saygınlık kazandırmayı amaçladığı için çok ciddi planlamalar yapılmalıdır. Adına organizasyon düzenlenen kurum ya da kişiler özel olduklarını ve o etkinliğin onlara ait olduğunu hissetmelidirler.

Örnek vermek gerekirse örgün eğitim-öğretim hayatlarının başarı ile bitişini kutlamak isteyen “değerli” kişiler için düzenlenen Mezuniyet Törenleri; hem eğlenecekleri hem değerli hissedecekleri organizasyonlar olmalıdır. Bu gereklilik için şirketimiz baştan sona etkinlik için gerekli olan akla gelebilecek tüm hizmetleri sunmaktadır.