Doram | Sosyal Medya Danışmanlığı | Sosyal Medya İçerik Üreticiliği

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medyanın Gücünün Farkında Mısınız?

Geniş kitlelere hükmetmeye hazır olun!

SOSYAL MEDYA
Günümüzde sosyal medyanın gücü, markanızın kurumsallığı açısından büyük önem taşıyor. İçerik üreticiliği ve doğru içerik paylaşımı marka değerinizi arttırır. Sosyal Medyanın gücünden yararlanarak şirketinizi hızlıca kurumsallaştırmak mümkün. Sosyal Medya sayesinde satış yapabilir, kalabalık kullanıcı pazarında doğru müşteri kitlesine ulaşarak bu pazarda yerinizi alabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARINIZI NASIL DOĞRU MÜŞTERİLERE ULAŞTIRIYORUZ ?
Çoğu zaman akıllı cihazlarımız bizi dinliyor olabilir düşüncesine girmişizdir. Konuştuğunuz bir ürünün, bir işin veya bir olayın tanıtımını direkt reklam olarak karşınıza çıktığına şahit olmuşsunuzdur. Bunu sağlayan şey nedir? Sanal benliğiniz.  Google, Facebook ve Yandex gibi büyük çaplı şirketler cihazınızı açtığınız günden itibaren beğenilerinizi, paylaşımlarınızı, aramalarınızı, girdiğiniz Web Sitelerini ve izin verdiğiniz bu uygulamaların mikrofonlarından algılanan verileri depolarlar. İhtiyacınız olan şeyin reklamının direkt olarak karşınıza çıkma sebebi budur.
Bu verileri kullanma konusunda çok başarılıyız. Hedeflediğiniz tanıtım, müşteri potansiyeli taşıyan ilgili kişilerin önüne çıkartılır. Sosyal medyanın gücünü doğru kullanarak tanıtımınızı doğru kitlelere lanse edebiliriz.

ŞİRKET İÇİ YARDIMCI PROGRAMLAR : Şirket içi yazılımlarımız sayesinde rakiplerinizin profesyonel analizini yaparak, onların önüne geçmeniz mümkün. İlgili sosyal medya hesaplarına organik trafik artışı sağlayan ve rakiplerinizi aktif olarak takip eden müşterilere toplu mesaj atan programlarımız sayesinde, müşterilerinize ulaşmak artık daha kolay olacak.
TANITICI SAYFALARDA REKLAM : Şirketimizin altyapısında kullandığımız aylık 10 Milyon Facebook ve 20 Milyon İnstagram profil ziyareti alan, +35 Milyon organik kitleye sahip hesaplarımızdan şirketinizin tanıtımını yapabiliyoruz.
ŞİRKET İÇİ PANELLERİMİZ : Kullanımı tamamen kendimize ait olan kullanıcı havuzlarımız mevcut. Türk ve yabancı uyruklu bu aktif ve bot hesapları instagram, facebook, twitter, youtube gibi çeşitli platformlarda kullanabiliyoruz.
İnstagram’da ; İnstagram İzlenme , gösterimler, gönderi beğenisi, gönderi yorumu (sizin yazdığınız yorumlar gönderilir.), Gönderi yorumu beğenisi, takipçi gönderimi, gönderi kaydetme, canlı yayın beğenisi, canlı yayın izlenmesi, hikaye izlenme
Facebook’ta ; Gönderi beğenisi, gönderi yorumu
Youtube’da ; Video izlenmesi, video yorumu, video like ve video dislike, abone gönderimi
Twitter’da ; Favoriye ekleme, retweet etme, takipçi gönderme ve istenilen ülkede yada dünya gündeminde istediğiniz hashtagde trend topic hizmeti şeklinde kullanabiliyoruz.