Doram | Sanal Tur Çekimi | Panaromik Gezinti | Canlı Gezinti

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi & Prodüksiyon Hizmeti

Panoramik Gezinti

Hayal edin, gerçekleştirelim.

TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ
Hedef kitlenizin dikkatini çekecek ve akılda kalacak bir diğer kanal sizi en doğru şekilde yansıtacak olan Tanıtım Filmi Çekimidir. Müşteri kitlenizin isteklerini analiz ederek şirketinizi en doğru şekilde yansıtacak kurumsal tanıtım filmleri çekiyoruz. Profesyonel kurgu ekibimiz gerekli planlamayı yaptıktan sonra ilk adım atılıyor drone pilotlarımız ve çekim ekibimiz gereken kurguya uyarak çekimleri gerçekleştiriyor. Ardından sizinle montaj ekibimiz sizinle işbirliği içerisinde montajı bitiriyor. Şirketinizi en sağlıklı biçimde tanıtacağınız yollardan birini bu şekilde gerçekleştirmiş oluyoruz.

PANAROMİK GEZİNTİ
Müşterilerinizin kolaylıkla görmesini istediğiniz iç ve dış mekanlarınızın 360° sanal turlarını web sitenizde yapmasına imkan sağlıyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz?
Panaromik ekibimiz iç mekan gezintisini yapıyor, uygun noktaları belirliyor ve her noktadan 360 derece fotoğraflar alıyor. Gerekli programlar yardımıyla bu fotoğraflar birleştiriyor ve müşterilerinizin rahatlıkla oturdukları yerden gezinti yapmasına imkan sağlıyor.