Doram | Profesyonel Web Sitesi Tasarımı | Kurumsal E Ticaret Sitesi

Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

Hayalinizdeki Web Sitesine Kavuşun

Kreatif ve Kurumsal Web Siteleri Tasarlıyoruz.

WEB TASARIM
Bir web sitesi, markanın temas noktası, ve önemli bir iş aracıdır. Harika bir web sitesi işinizi büyütmenin kilit noktası olabilir. Kötü bir site ise markanıza zarar verebilir. Ancak harika bir web tasarımı kolay değildir. Bugünün kitlelerinin beklentileri oldukça yüksek. Ziyaretçileri sitenizin zaman ayırmaya değer olduğuna ikna etmek için saniyeleriniz var.
Doram Tanıtım olarak yılları aşkın tecrübemiz ile kitle beklentilerini aşan web siteleri oluşturuyoruz. Üstün sonuçlar elde etmek için stratejik planlama, zorlayıcı görsel tasarım ve kusursuz kullanıcı deneyimi odaklı performans sergileyen siteler inşa ediyoruz. Gerçekten bu hedefleri karşılayan bir web sitesi oluşturmak için doğru yolu tasarlamak çok önemlidir. Kullanıcılarınız için tasarım: Öncelikle site kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayın. Kullanıcıların ihtiyaçlarının ne olduğunu bilmiyorsanız, onlara sorun ve öğrenin. Kullanıcı merkezli bir ajans olarak, bu ilke yarattığımız her şeyin temelindedir.

Keşfedilebilirlik için tasarım: Bir site insanların bulabileceği şekilde tasarlanmalıdır ve bu arama motorlarındaki görünürlüğü ile başlar. İyi bir site teknik olarak optimize edilmelidir ve kullanıcıların giriş yapması için ilgi çekici açılış sayfaları olacak şekilde oluşturulmalıdır.

Web sitesi tasarım sürecimiz Web sitesi tasarımı yaklaşımımız, yüzlerce web sitesinde test edilip rafine edilmiştir, akla gelebilecek hemen hemen tüm sektörleri kapsamaktadır.
Strateji
Bir web sitesi stratejisi, web sitesinin önerilen yapısını, içeriğini ve özelliklerini iş hedefleriyle uyumlu hale getirir. Web sitesinin yönü hakkında üst düzey kararlar aldığımız yer burası. Strateji sırasında deneyimli bir web sitesi stratejistimiz araştırma yapmak, zorlukları ve fırsatları belirlemek ve önerilerde bulunmak için UX, tasarım ve içerik uzmanlarıyla işbirliği yapar.
Planlama
Planlamada, bilgi mimarlarımız ve UX tasarımcılarımız bilgilerin stratejik yönleri değerlendirip site için bir taslağa dönüştürüyor. Planlama kısmı aynı zamanda sitenin teknik gereksinimlerini ve özelliklerini belirlediğimiz yerdir. [IA + UX sayfasına bağlantı] İlk anahtar öğe site sayfalarının yapısını ve hiyerarşisini gösteren bir site haritasıdır. Bu çıktılar, gerçekleştirebildiğimiz kadar çok kullanıcı araştırması tarafından desteklenmektedir.

Tasarlama
Web sitesini hayata geçirmek
Tasarım, sıkı çalışmanın gerçekten işe yaramaya başladığı yerdir. Bir keşifle başlıyoruz, adından da anlaşılacağı gibi, markanızı nasıl temsil edeceğiniz konusunda bir fikir edinerek sizinle birlikte bir dizi olasılığı keşfediyoruz. Bazı müşterilerimiz katı marka yönergelerine sahipken, diğerleri markalarını nasıl tanımlayacağınız veya yeniden tasarlayacağınız konusunda rehberlik arıyorlar. Her ikisiyle de çalışmak aynı derecede rahat. Tasarım aşaması için çıktılar, planlama sırasında oluşturulan tel kafesler üzerine inşa edilen her şablonun tam renkli maketleridir. Her model, ana sayfadan başlayarak ayrıntılı geri bildirim için size sunulur. Bir tasarımın her platform için maksimum derecede uygun olmadığından, masaüstü, mobil ve tablet için ayrı ayrı tasarım yaparak her cihaz ve her cihaz için etkileşimi optimize ediyoruz.
Websiteniz için özgün içeriklerle içerik yöneticiliği yapıyoruz. Herkes yazıyor. Ama herkes web için yazmıyor. Metin yazarlarımız, dikkat aralıklarını yakalamak için kısa ve etkili bir şekilde nasıl yazılacağını biliyorlar. Bir hikayenin nasıl ortaya çıkacağını ve sayfaların nasıl akacağını biliyorlar. İlk kez bir siteyi ziyaret eden biri gibi düşünebilir ve bir sayfayı hem insanlar hem de arama motoru botları için çekici hale getirebilirler ve yankılanan bir mesaj bulmak için ürün özelliklerine, hizmet tekliflerine ve daha fazlasına derinlemesine bakıyoruz.